Звіт за 2022 рік
Дата :
Категорія :
05.01.23
Гуманітарна допомога
Після вторгнення повномасштабного вторгнення росії в Україну ми починаємо пристосовуватися до нових умов життя, а інші країни світу поступово дізнаються про наслідки росії з повісток дня
З 24 лютого 2022 року Фонд "Вектор надії" працює в посиленому режимі. Ми на постійній основі передавали гуманітарну допомогу цивільному населенню, забезпечували військових. Наші волонтери побували на підконтрольних Україні територіях у різних областях, де роздавали продукти харчування, засоби особистої гігієни, теплий одяг і т.д. З початку 2022 року передали 20+ автомобілів для більш ефективного виконання бойових завдань військовими. В перші місяці війни ми отримували багато звернень від людей, які хотіли допомогти. Це були і закордонні фонди і звичайні підприємці. Звертались військовослужбовці інших країн, які хотіли передати допомогу нашим Захисникам. Та звертались волонтери, які готові були виконувати різнопланові задачі для покращення гуманітарної ситуації в Україні.
1.
Протягом двох тижнів наші волонтери проходили курс навчання, з метою якого є розуміння дитячої травми, та процесу зцілюючої гри. На даний момент у нас проходить підготовка проекту з використанням здобутих, на тренінгу знань.
Гра допомогае вивільнити емоції, у дорослих підлітків, і малечі. Головне вивільнити емоції, та не завдати шкоди здоровю. Адже непрожита емоція яку дитина приховала всередині, може вилитися в психосоматичний розлад. Тому дозволили бігати з автоматами, і танчиками голосно кричати, і падати «пораненими» і «вбитими» Незабаром ми розпочнемо новий проект психологічної допомоги діткам.
2.
Також після початку масового вторгнення ми організували ознайомлювальні заняття з кіньми для діток, що приїхали Львова з різних куточків країни діти отримували задоволення від катання на конях , а ми спілкування з ними, це мужні та сміливі діти. Катання , відволікти в такий складний час спілкування з тваринами допомагає дитині позбутися самотності , зміцнює самооцінку , деякі діти навіть діляться своїми переживаннями та секретами , з цими тваринами. Їх покидає відчуття агресії, та тривога. З першого заняття вони показали відмінні результати: швидко опанували ази верхової їзди, навчились розуміти коней .
Ми раді, що змогли подарувати позитивні емоції нашим гостям і з нетерпінням чекаємо зустрічей в Кінний Клуб "Срібна Подяка"
3.
Волонтери організовували безкоштовні фотосесію для курсантів Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного а також для Внутрішньопереміщених осіб.
4.
З 24 лютого ми отримували багато дзвінків від людей, які втікали від обстрілів. Їм не було куди їхати і потрібно було оперативно придумати як змінити ситуацію.
За короткий термін часу ми знайшли місце для проживання 50 осіб в Закарпатті. Саме там наші волонтери, які перебували в готелі, організували уроки математики та англійської. Ми додатково укомплектували готель матрацами та ліжками, постійно привозили речі першої необхідності. Ми намагались зробити все можливе, щоб діти відчували себе в безпеці та цікаво проводили час.
5. «Кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування». З допомогою реанімобіля, отриманого від нашого представника в королівстві Іспанії та Португалії, ми здійснювали перевезення важкопоранених та важкохворих з України до Європи без ризику для їхнього життя. З моменту отримання ми транспортували бійців та рятували життя багатьом людям . Постійні обстріли українських міст , жертви серед мирних людей , руйнування житла та інфраструктури . Окупанти не розбирають , кого вбивати й над ким знущатися. Для них усі-однакові мішені . Тому ми не маємо іншого вибору, крім як допомагати один одному!
6. 24 лютого без сумніву змінили хід європейської історії. Ця дата яскраво показала - «хто друг, а хто просто так». Поляки стали поряд з Україною не тільки допомагаючи біженцям, а й при відбитті російської агресії і підтримці ЗСУ. Наші волонтери декілька разів відвідували побратимів-поляків і передали вітання від українських воїнів з передової. Як бойову реліквію польські військові зберігають у військовій частині 2 прапора з передової , які передали наші волонтери — це прапор від підрозділу сил спеціальних операцій ЗСУ, а другий від зенітно-ракетної бригади, яка боронить небо України в районі бойових дії.
В ході зустрічі ми передали український прапор, підписаний нашими захисниками.
Хочемо висловити найщирішу подяку нашим польським друзям за внесений вклад в боротьбу проти російської агресії.
7. Ірпінь постраждав на 71%, але зупинив наступ «московської орди» на Київ.
Найбільших руйнувань на Київщині зазнали населені пункти на північний захід від Києва. Російські війська зайшли туди з боку Білорусі. Вони стріляли по житлових будинках та мирних мешканцях, хоча російське керівництво заявляло, що їхньою ціллю будуть лише військові об'єкти.
За підрахунками, всього в країні зруйновано понад 350 тисяч об’єктів та мільйони квадратних метрів житлової, освітньої, медичної, спортивної інфраструктури, пошкоджено тисячі кілометрів автомобільних і залізничних шляхів, аеропорти, порти та багато іншого. Частину з цих об’єктів можна відновити, частина зруйнована вщент.
8. На постійній основі, ми привозили смаколики, подарунки та настрій родинам в яких є дітки. Ще недавно такі місцевості знаходилися, під окупацією, а зараз тут тільки відновилась комунікація, електроенергія та зв’язок. Також ми відвідуємо центри ВПО, де проживають люди які вимушено покинули свої домівки.
9. На постійній основі ми передаємо гуманітарну допомогу цивільним та військовим. В навчальні центри ЗСУ, де готується оперативний резерв першої черги. В центри біженців, які на постійній основі приймають людей, та сиротинці. Допомогу отримують люди, які проживають в прифронтових районах. Військові, які знаходяться на передових позиціях та ті, хто боронять українське небо. Ми робимо все, щоб наблизити нашу Перемогу!
Рекомендовані
Допомога захисникам
28.11.2022
Транспортування пацієнтів
Ми забезпечуємо транспортування поранених та важкохворих.
Авто для ЗСУ
19.10.2022
Кожен крок до перемоги