logo
Транспортування пацієнтів

Транспортування пацієнтів

Дата :

Категорія :

28.11.22

Допомога захисникам

Ми забезпечуємо транспортування поранених та важкохворих.

Українських військових, які потребують лікування та реабілітації, сьогодні лікують у Польщі, Німеччині, Іспанії та ще кількох країнах, а також в різних медичних закладах та реабілітаційних центрах України. Через важкі поранення та особливості транспортування для цього потрібні спеціально облаштовані реанімобілі та підготовлені медики.

Волонтерська група «Фіторія» - це надійне перевезення хворих у супроводі висококваліфікованих спеціалістів під постійним моніторингом життєво важливих показників, висококваліфіковане надання медичної допомоги, транспортування та медичний супровід хворих Україною та за кордоном, яке вже тривалий час допомагає в перевезенні важкопоранених цивільних і військових, як з районів бойових дій так і з медичних закладів в інші медичні заклади.

Під час транспортування найголовніше аби пацієнт пережив дорогу. У дорозі часто доводиться знімати больовий синдром, знижувати тиск зупиняти кровотечі і реанімувати пацієнтів. Попри психологічну і фізичну втому, медики завжди намагаються не лише надати медичну допомогу людині, але спілкувались з нею, підбадьорюючи, жартуючи, щоб відволікти від болю.

В черговий раз медики ШД «Фіторія» транспортували військового ЗСУ Олександра, який отримав важке поранення на війні та потребує певних умов лікування, тривалої реабілітації та відновлення до реабілітаційного центру «Модричі». Це один з найпотужніших реабілітаційних центрів в Україні. Тут надають повний спектр реабілітаційних та санаторно-курортних послуг, включно з навчанням соціально-побутовим навичкам, рекреацією і заняттям спортом. В РЦ «Модричі» створено усі умови для максимального відновлення, адаптації, інтеграції у суспільство людей з інвалідністю.

Український захисник отримав повну медичну допомогу та на даний момент проходить реабілітацію.

Війна повинна навчити кожного з нас цінувати життя, здоров’я, дім, у якому ми живемо. Не здаємось! Ніколи не зраджуємо прагненню жити вільно. Ми боремося за свободу. І тому сміливо крокуємо до нашої перемоги. Ніколи не кидаємо своїх!  Слава Україні!

Рекомендовані

Транспортування пацієнтів Допомога захисникам 28.11.2022

Транспортування пацієнтів

Ми забезпечуємо транспортування поранених та важкохворих.

Кожен крок до перемоги Авто для ЗСУ 19.10.2022

Кожен крок до перемоги

Позашляховики від нашого Фонду вже на фронті та допомагають нашим Захисникам відбивати атаки ворога