logo
Кожен крок до перемоги

Кожен крок до перемоги

Дата :

Категорія :

19.10.22

Авто для ЗСУ

Ми хотіли купити акції  Ілона Маска, але придбали авто для ЗСУ


У нашого народу велика сила - ми вільні, ми мужні, ми разом йдемо до перемоги. Ця Сила завжди була й буде в нас. Стільки, скільки ми будемо вірити в себе. Стільки, скільки ми будемо  зберігати нашу єдність. І стільки, скільки ми  боротимемося за Україну та будемо працювати заради нашої спільної  перемоги.

Запорука перемоги в боротьбі за наше право щасливо жити у своїй вільній країні — працювати разом. Один з одним. Стояти один за одного. Об’єднуватись. З якої б сфери ти не був чи з якого підрозділу ЗСУ.

До нас звернулись військові з проханням про допомогу - і ми зробили все можливе і неможливе, щоб виконати їх прохання. Ми відкрили збір коштів для купівлі акцій Ілона Маска і ви відгукнулись! Завдяки вашій підтримці нам вдалось закрити збір, але у зв’язку з проханням військових, ми вирішили не купляти акції, а придбати партію спецтранспорту для ЗСУ.


Наша команда відразу кинула усі сили на пошук авто, які були знайдений у Швейцарії. Волонтери фонду в найкоротші терміни змогли доставити позашляховики в Україну і підготувати до використання у важких умовах фронту буквально за добу. Авто вже передані військовим і вже виконують бойові завдання.

Дякуємо нашим волонтерам і всім, хто долучився та допомагав в придбанні та завезенні в Україну цих позашляховиків.

Пам’ятайте, яку ціну ми платимо за мир та свободу. Підтримуйте військо, адже на фронті мають знати, що за ними стоїть вся Україна.

Хлопці на передовій, тримайтеся! Ми з вами і ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!! Слава Збройним Силам України!


Рекомендовані

Транспортування пацієнтів Допомога захисникам 28.11.2022

Транспортування пацієнтів

Ми забезпечуємо транспортування поранених та важкохворих.

Кожен крок до перемоги Авто для ЗСУ 19.10.2022

Кожен крок до перемоги

Позашляховики від нашого Фонду вже на фронті та допомагають нашим Захисникам відбивати атаки ворога