logo
Реабілітація дітей, що постраждали від війни

Реабілітація дітей, що постраждали від війни

Дата :

Категорія :

16.11.22

Іпотерапія

«Іпотерапія допомагає подолати стреси, які люди отримали через військову агресію рф, — розповідає Діана Шевчук  — Коні дуже відчувають стан людини, її моральний дух і допомагають розслабитися. Кінь — як хороший психолог. Навіть якщо хтось боїться їздити верхи, але просто погладить коня, лікувальний ефект є. Коні позитивно впливають на психологічний стан людини».

Спілкування з конем і догляд за ним дуже корисні для дітей. Це вчить їх доброті, чуйності, почуття відповідальності, виробляє здатність до довіри. Деякі діти навіть можуть ділитися секретами з цими тваринами. Вони вчаться прислухатися до партнера і бути уважнішими. Їх покидає відчуття агресії і тривоги.

Спілкування з тваринами допомагає дитині позбутися відчуття самотності, зміцнює самооцінку. Діти стають більш зосередженими та впевненими у собі після усвідомлення того, що можуть керувати такою великою та сильною твариною.

Ми проводимо ознайомлювальні заняття з кіньми для діток, які вимушено переїхали до Львова протягом останніх місяців.  Діти отримують задоволення від катання на конях, а ми від спілкування з дітьми. Це мужні та сміливі діти з різних куточків Ураїни. З першого заняття майже всі показують відмінні результати: швидко опанувують ази верхової їзди, навчаються розуміти коней . Ми раді, що можемо дарувати позитивні емоції нашим гостям і з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей в:

Кінний клуб "Срібна підкова"  Рекомендовані

Транспортування пацієнтів Допомога захисникам 28.11.2022

Транспортування пацієнтів

Ми забезпечуємо транспортування поранених та важкохворих.

Кожен крок до перемоги Авто для ЗСУ 19.10.2022

Кожен крок до перемоги

Позашляховики від нашого Фонду вже на фронті та допомагають нашим Захисникам відбивати атаки ворога