logo
Вплив зцілюючих ігор

Вплив зцілюючих ігор

Дата :

Категорія :

07.11.22

Психологічна допомога

Починаючи з 24 лютого для всіх українців слово війна набуло нового значення. Ми чули про війну багато історій від дідусів та бабусь, бачили фільми, читали про страшну трагедію книжки. Ми ніколи не чекали й не могли уявити, що війна знову може переступити поріг нашого спільного дому.

Але реальність така, що ми, попри все, заради своїх дітей маємо бути сильними та хоробрими. Робота, мрії, плани – все відійшло на задній план. 

Коли стрес захопив усю вашу уяву і вигадати, як відволікти дитину від напруженої ситуації, чи зайняти чимось, може стати проблемою, психологи радять використовувати гру.

Гра — це різновид фізичної й інтелектуальної діяльності, позбавленої прямої практичної доцільності, яка надає індивідові можливість самореалізації, що виходить за межі його актуальних соціальних ролей.

Жахатися дитячих ігор у війну не варто. Дітям стає легше, коли так граються. Вони випускають емоції, які довелося пережити під час окупації і які словами ще не можуть передати. Але варто спостерігати, щоб у цих іграх не було тривалої агресії.

Діти хочуть перемоги і вони створили її у грі, вона не є небезпечною, але коли у грі є тільки насилля і дитина починає мінятися у своєму стані, вона нібито переживає флешбек того, що вона бачила, то обов’язково треба звернутися до фахівців.

Протягом двох тижнів наші волонтери проходили курс навчання, метою якого є розуміння диттячої травми та процесу зцілюючої гри. На даний момент у нас проходить підготовка проекту, з використанням здобутих на тренінгу знань.


Рекомендовані

Транспортування пацієнтів Допомога захисникам 28.11.2022

Транспортування пацієнтів

Ми забезпечуємо транспортування поранених та важкохворих.

Кожен крок до перемоги Авто для ЗСУ 19.10.2022

Кожен крок до перемоги

Позашляховики від нашого Фонду вже на фронті та допомагають нашим Захисникам відбивати атаки ворога